PlayStation 4 oyunu The Order:1886

Yeni PlayStation 4 oyunu The Order:1886 ile alternatif bir geçmişe seyahat yapmaya hazırlanın

Sony ’nin yalnızca PlayStation®4 için sunduğu, Victoria dönemi Londra ’sına farklı bir yorum getiren yeni oyunu The Order: 1886™ oyun tutkunlarına bitmesini istemeyecekleri bir maceranın kapılarını aralıyor. Online ön satışına yeni başlanan oyunla birlikte, oyun keyfini daha da artıracak Knight ’s Endurance DLC Paketi armağan ediliyor.

PlayStation®4 için geliştirilen, efsaneler ve teknolojinin bir arada var olduğu Victoria dönemi Londra ’sının benzersiz bir vizyonunu sunarak tarihi yeniden yazar yepyeni ve heyecanlandırıcı oyun The Order: 1886™ ’nın ön siparişle satışına başlandı. Meşhur oyun geliştirici Ready Beygir Dawn tarafından yaratılan, oyun tutkunlarının kendilerini kaptıracağı aksiyon – macera oyunu olan The Order: 1886™, temelini tarihe kaydedilmiş reel yer, durum ve karakterlerden alıyor.

Sony Center, D&R, Overgame ve Mediamarkt ’ta 199 TL fiyatıyla online ön satışına başlanan ve pek yakında Teknosa mağazalarında da tedarik edilebilecek olan The Order: 1886™ ’da, oyuncular seçkin bir şövalye tarikatının üyesi olarak, tarihin akışını ilelebet belirleyecek yüzyıllar boyu süren bir savaşa katılıyor ve oyun içinde ilerledikçe, bir komployu ortaya dahil etmemek için uğraş gösteriyorlar. Maceraya atılmak için sabırsızlanan oyun tutkunlarına, ön sipariş hediyesi olarak Knight ’s Endurance DLC Paketi hediye ediliyor. Paket, oyuncunun gücünü artıran sınırsız Blackwater kaynağı ile yaraları iyileştiren ve kendini otomatik olarak yenileyen Blacksight göstergesi ile düşmanları ölümcül bir infazla ortadan kaldırmayı karşılayan Desert Khaki İnfiltrasyon arazi üniformasını içeriyor.

sizlere www.enkariyer.net farkıyla sunulmuştur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*