Ntt Game’den Phantomers

Ntt Game’den Bir Yeni Oyun Daha: Phantomers!

Kore ’den sonradan başta Türkiye ’de yayınlanacak olan, yeni nesil taktiksel MMOFPS oyunu Phantomers, E-Spor’a yeni bir renk getirmek adına Türk oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor.

Global Online oyun Yayıncı Kuruluşu NTT Game, Kore firması olan DreamExecution ortaklığıyla Türkiye ’ye getirttikleri Phantomers  adlı oyunu, 2015 ’in ikinci yarısında yayınlamayı planlıyor.

Oyunda, gerçeğe uygun yüzlerce model silahlarla müthiş bir FPS deneyimi yaşayabilirsiniz. Hem silahlarınızı geliştirebilme, realist karakter animasyonları, enerjik harita tasarımları ve kapan sistemleri, karakterlere özel beceriler, E-spor’a uygun geliştirilmiş içerik, oyuncuların ve takımlarının taktiksel becerilerini ortaya koymalarını sağlayan özellikleriyle diğer oyunlardan ayrılıyor.

Phantomers ’ın özellikle 15-30 yaş arası olmakla birlikte her yaş kesimine hitap edeceğini bildiren NTT Game Global Online Oyun Yayıncı Kuruluşu Avrupa ve Türkiye Operasyon Müdürü Serhan Kazar,  “Oyun ile ilgili hazırlıklar bütün hızıyla sürüyor. 2015 ’in ikinci yarısına yetiştirmeye çalıştığımız oyun, Türkiye ’de etkin olarak oynanan MMOFPS ’lerden çok daha iyi grafik, çok daha değişik harita ve silahlara sahip olacak. Hem oyun içerisinde dereceli müsabakalar gerçekleştirilebiliyor. Bu müsabakalarda, hazırlayacağımız turnuva sistemine etki edecek. Tüm bunların yanı sıra NTT Game servis kalitesini de unutmamak gerekiyor” açıklamasında bulundu.

1 Yılda 500 Bin Aktif Oyuncu Hedefleniyor

Özellikle profesyonel oyuncuların ve E-spor kulüplerinin büyük ilgisini çekebileceğini gösteren Serhan Kazar, “Phantomers doğrudan doğruya E-spor alanında ön plana çıkaracağımız oyunumuzdur. Aralıksız turnuvalar düzenleyeceğimiz Phantomers ’ı kısa sürede, türünde bir numaralı oyun yerine getirmek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Phantomers, MMOFPS bakımından oldukça tecrübeli yapımcılar kadar geliştirilmekte olduğunu söyleyen Serhan Kazar, “2012 ’den beri üstünde çalıştıkları Phantomers için, 2015 yılının 2. çeyreği açılış tarihi olarak hedeflenmekte. Oyun şu lahza hiçbir ülkede yayınlanmadı ve geliştirme çalışmaları devam ediyor. Kore ’den sonradan başlangıçta Türkiye ’de açılacak” şeklinde konuştu.                          

Phantomers ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için teaser sitesini ziyaret edebilirsiniz.

sizlere www.enkariyer.net farkıyla sunulmuştur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*