Kingdom Online 19 Aralık’ta Açıldı

Kingdom Online bütün sürümün resmi başlangıcı 19 Aralık ’ta saat 15:00 ’te yapıldı.

Kesintisiz değişen dünyaya dayanan, bir ortaçağ fantezi MMORPG oyunu olan Kingdom Online, başarılı geçen beta sürecinin arkasında 19 Aralık saat 15:00 ’te devlete ait açılışını yapıtı. Online oyunların Türkiye ’deki yaşamış efsanesi Knight Online ’ın Global Yayıncı Kuruluşu NTT Game kadar iyice Türkçe olarak hazırlanan Kingdom Online ’nın devlete ait açılışı, oyun severler tarafından büyük bir merak ve heyecanla bekleniyor. Kingdom Online, başarı ve gücün yalnızca eşya birleştirme, deneyim ve para kazanma ile elde edilmediği, zirvede yer edinmek isteyenlerin kalabalık içinde kendisini ispat ederek, şerefli bir savaşçı olduğunu herkese gösterebileceği bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Kingdom Online Oyuncuların Gözdesi Olmaya Hazırlanıyor.

Kingdom Online ile ilgili direktifler yapan NTT Game Türkiye ve Avrupa Operasyon Müdürü Serhan Kazar, “Gerçekte oyunun açılışını bir yıl değin geciktirdik. Çünkü yaptığımız alfa testlerinde oyunculardan aldığımız geri dönüşler bizim için önemliydi. Bu süreç ardından oyuna yeni özellikler ekleyerek bütün Türk oyuncularına hitap edebilecek bir oyun tasarlanmasını istedik. Oyunun alt yapısını da e-spora daha uygun ülkü getirmek için de oldukça çaba sarf ettik. Bunu oyun geliştiricilere de kabul ettirmek oldukça zordu fakat bunu da başardık. neticede hoş bir oyun hazırladığımızı düşünüyoruz. 25 Kasım tarihinde beta sürüme geçen, GameX Fuar ’da oyuncularla buluşan Kingdom Online oyununun devlete ait açılışı 19 Aralık ’ta yapıldı. Oyun içi market alışverişi ise 23 Aralık ’ta başlayacak. MMORPG ’nin tadını Kingdom Online ile çıkarmaya hazır olun” dedi.

Ortaçağ kapılarının aralandığı bu yepyeni bir dünyayı keşfetmeye, harita üzerindeki bölgeni genişleterek, bölge savaşı taktiklerini geliştirerek, kombo, çift beceri ve Ere taşlarıyla gücünü arttırarak, kalelerinle kıtaya hükmetmek, birliklerini oluşturup düşmanlarına saldırmak için hazırlanmış ol! Çünkü, Kingdom Online ’ın resmi açılışı 19 Aralık ’ta saat 15:00 ’te yapıldı.

sizlere www.enkariyer.net farkıyla sunulmuştur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*