Hakkımda

Merhaba sevgili ziyaretcim. Öncelikle web sitemi ziyaretinden dolayı sana teşekkürlerimi sunarım. Ben 1980 Afyonkarahisar doğumlu, Endüstri meslek lisesi, Tesviye bölümü mezunuyum.
Bu web sitesine uzun yıllar önce başladım fakat bundan önce ki deneyimlerimde Mağaza sahipliğim oldu ve fakat o işten yazma sevdam yüzünden vazgeçip bu bulunduğun ve başka web sitelerimi de yazmaya başladım.
Para kazandırma ile ilgili bloglar yazmış ve çoğu kullanıcıya yön göstermeye çalışmış olmama rağmen şu an için, web sayfamı incelediysen eğer Youtube videodan kazanma yönünü seçmiş bulunmaktayım.
Okuduğum okulla alakalı sadece 2 yıllık deneyimim oldu sonrasında o işten yeteri kadar zevk almadığımı fark ettim ve bu yola başvurdum. Şimdilerde Youtuberlık yapmak için çaba göstermeye çalışmaktayım.
12 yıllık tecrübe ile bu web sitesinde çalışmakta olmama rağmen yeteri kadar içerik sağlayamadığımın farkına vardığım için Youtube platformunda sağladığım içerikleri sergilemek için bu web sayfamı ve diğerlerini kullanıyorum.
Bu sayfayı okuduğun için teşekkür ederim.